Ryšys su vaiku, ryšys su savimi

(By Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė)

Book Cover Watermark PDF Icon
Download PDF Read Ebook

Note: If you encounter any issues while opening the Download PDF button, please utilize the online read button to access the complete book page.

×


Size 25 MB (25,084 KB)
Format PDF
Downloaded 640 times
Status Available
Last checked 12 Hour ago!
Author Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė

“Book Descriptions: Tėvystės psichologija - dvipusė, ji susideda iš vaikų ir tėvų poreikių, norų, jausmų ir reikalų. Tėvystei ir vaikų auginimui skirtuose pokalbiuose, seminaruose, literatūroje dėmesio vaikų auginimui yra daug, o tėvų vidiniams išgyvenimams dažnai trūksta. Tačiau net ir neįvardinti, nepamatyti tėvų jausmai, neišvengiamai veikia vaikus ir ryšį, kurį su jais kuriame.

Eglės Lukinaitės–Vaičiurgienės knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ apjungia šį tėvystės dvipusiškumą. Pirmoji knygos dalis yra apie vaikų raidą ir psichologiją, bei dėmesingą, atliepiančią, sąmoningą tėvystę. Antroji – apie pačius tėvus, mūsų vidinį pasaulį, jausmus ir išgyvenimus. Mūsų pačių santykis su savimi yra pagrindas tam, kokį santykį su aplinkiniais ir savo vaikais mes kursime. Nesukūrę ryšio su savimi, augindami vaikus tiesiog įstrigsime bandydami taikyti aibę realybėje neveikiančių patarimų. Taip dažnai ir nutinka.

Ryšys šioje knygoje įgauna ir dar kitą prasmę – tai tamprus ryšys tarp šių dviejų tėvystės pusių – vaikų ir savęs, kaip tėvų, auginimo.

Knygoje rasite:
- Mokslu grįstą vaikų auginimo psichologijos teoriją ir praktiką;
- Praktinius būdus, patarimus, kaip kurti ryšį su vaikais;
- Psichologinio darbo praktika paremtą tėvystės jausmų žemėlapį;
- Įrankius ryšio su savimi ir kitais kūrimui;
- Asmeninius autorės, kaip dviejų vaikų mamos, pasidalijimus savo patirtimi ir jausmais;
- Empatijos, palaikymo, nuraminimo ir įkvėpimo.

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė - psichologė, dviejų mergaičių mama, psichologijos studijos šeimai “Natūrali Motinystė” ir tinklaraščio “Ryšyje” įkūrėja. Specializuojasi nėštumo, gimdymo ir tėvystės psichologijos, santykių ir ryšio kūrimo temose.”