“Book Descriptions: Merginos, pakalbėkime atvirai. Ar dažnai jūs, įbridusios į santykius, savęs paklausiate: už ką man taip?! Klausimas „už ką man taip?!" kiekvienai moteriai kyla dėl skirtingų priežasčių. Viena kankinasi su šaltu tarsi ledkalnis partneriu. Kita, nors ir apsupta vyro rūpesčio ir meilės, o po sunkios darbo dienos lepinama pėdų masažu ir ramunėlių arbata, vis tiek ieško meilužio, kuris į ją nusišluostytų kojas ir elgtųsi kaip su šiukšle. Kuo šiurkščiau, tuo geriau! Trečia pati nesugeba paaiškinti, ko trokšta. Svajoja apie jaukumą, tačiau bijo nuobodulio, trokšta gyvenimo kaip filme, tačiau baiminasi jo scenarijaus. Vėjavaikė, turinti šimtą veidų ir tūkstantį vaidmenų. Tačiau nė vienas scenarijus nesuteikia asmeninės laimės. Tad ji paskubomis susikrauna lagaminą ir prisiekusi sau daugiau niekada nebristi į tokius santykius, skuodžia kuo toliau nuo dar vienos tikrosios gyveno meilės. Ir vėl užlipa ant to paties grėblio. Viskas iš pradžių – kodėl?
Nika Nabokova įsitikinusi, kad problema daug gilesnė, nei atrodo. Savo knygoje „Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" ji pasakoja tikras istorijas ir, rausdamasi iki esmės, atsako į moterims ramybės neduodančius klausimus.
Knygoje „Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada" nerasite sudėtingų analitinės psichologijos terminų, Jungo archetipų apraiškų ir prasmių analizės bei panašaus pobūdžio išminties demonstravimo. Knyga – lyg širdingas pokalbis su drauge, kai sėdėdamos virtuvėje gurkšnojate mėgstamiausią gėrimą ir narstote problemą po kaulelį.
Nikos istorijose skaitytojos atpažins save ir sulauks atsakymo. Juk tam ir reikalinga geriausia draugė – kad viską paaiškintų, nuramintų ir stumtelėtų: esą, ženk pirmyn, mano mieloji, ir daugiau nenusidėk.” DRIVE